تبریک از سوی هیات جودو استان اردبیل خدمت آقای دکتر اسحق رسولی ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل

ساخت وبلاگ
چکیده : دیدار و تبریک هیات رئیسه و اساتید هیات جودو استان اردبیلخدمت جناب آقای دکتر اسحق رسولی ریاست جدید دا... با عنوان : تبریک از سوی هیات جودو استان اردبیل خدمت آقای دکتر اسحق رسولی ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل بخوانید :

دیدار و تبریک هیات رئیسه و اساتید هیات جودو استان اردبیل

خدمت جناب آقای دکتر اسحق رسولی ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد اردبیل

در تاریخ یکشنبه 1396/06/26 هیات جودو استان اردبیل عرض تبریک نمودند خدمت جناب آقای دکتر اسحق رسولی ریاست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد اردبیل که پیشتر خود دکتر رسولی ریاست هیات جودو استان اردبیل را برعهده داشتند و از اساتید و مربیان و پیشکسوتان ورزش رزمی جودو می باشند.

در ابتدا ریاست محترم هیات جودو استان اردبیل جناب حاج اسد محقق صحبت فرموده و ابزار خرسندی و شادمانی بسیار نمودند از بابت ریاست آقای دکتر اسحق رسولی هم از جهت اینکه فردی بومی بر مسند ریاست دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نشسته که دارای معرفت و کمالات والای انسانی و علمی است و هم اینکه ایشان از اهالی ورزش بوده مخصوصا ورزش رزمی جودو که مایه مباهات کلیه ورزشکاران بخصوص جودوکاران هست و آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون نمودند.

آقای دکتر اسحق رسولی نیز ضمن تشکر از هیات جودو استان اردبیل، عنوان نمودند که مفتخرند که از دوران نوجوانی و مدرسه با حوزه ورزش آشنا بوده و با شوق و اشتیاق فراوان به ورزش مخصوصاً جودو پرداخته اند و سلامتی روحی-روانی و جسمی و حتی موفقیت علمی خود را مرهون ورزش و جودو دانستند و تنها محیطی که همواره انسان با انرژی و شوق به آن سمت می رود حوزه ورزش است که ارمغان آن سلامتی فرد و جامعه است. جناب آقای دکتر رسولی قول مساعد دادند تا بیش از پیش حوزه ورزش بطور کل و حوزه جودو بطور اخص در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل توسعه یابد.

در پایان هدیه ای به رسم یادبود تقدیم جناب آقای سنسی دکتر اسحق رسولی از سوی هیات جودو استان اردبیل گردید.


برچسب‌ها: جودو, اردبیل, دانشگاه آزاد اسلامی, اسحق رسولی, دکتر رسولی جودو ، کاراته ، جوجیتسو ، دفاع شخصیتبریک,هیات,جودو,استان,اردبیل,خدمت,آقای,دکتر,اسحق,رسولی,ریاست,جدید,دانشگاه,آزاد,اسلامی,اردبیل,...
ما را در سایت جودو ، کاراته ، جوجیتسو ، دفاع شخصی دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 22 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 18:14